NUTREND a Nymburský půlmaraton

V neděli 27. dubna se konal druhý ročník Nymburského půlmaratonu a Nymburské čtvrtky. Společnost NUTREND je hrdým partnerem těchto sportovních klání a postarala se samozřejmě i o pitný režim pro čtyři stovky závodníků, z nichž se polovina odvážila na půlmaratonskou trať.

Zázemí, start i cíl závodů byly postaveny v příjemném prostředí parku pod městskými hradbami v Nymburce. Dopolední počasí závodníkům přálo - bylo pod mrakem a teploty velmi příjemné. Odpoledne již bylo příliš horko. Nejrychlejším běžcem byl Josef Veber s časem 1:19:06, který překonal rekord Nymburského půlmaratonu z minulého roku a druhému Tomášovi Kuchařovi utekl o téměř 2,5 minuty. Královnou půlmaratonu se stala Dana Jiřičná s časem 01:39:21. V desetikilometrové trati zvítězil Pavel Hejna a nejlepší ženou byla Simona Melezinková. Nymburský půlmaraton se těší stále většímu zájmu amatérských běžců, kteří oceňují dobré technické zázemí, bohatý doprovodný program a kvalitní občerstvení po dobu celého závodu. Další ročník se uskuteční 26. dubna 2015. Těšíme se na vás!